Genel

Blog’da Yapmayı Planladığım Değişiklikler

dijital-pazarlama-uzmani

Çevremdeki görüşlerine değer verdiğim insanlarla yapmış olduğumuz beyin fırtınası sonucunda yazı tarzımın değişmesi gerektiğine karar verdik ve bu karar nedir diye soracak olursanız daha önceki yazılarıma bir kez daha göz gezdirdim. Hepsi ansiklopedi diliyle yazılmış olduğunu gördüm ve almış olduğum kararda bu resmiyet dilini biraz samimi bir dile ( abartmadan ) çevirmeyi düşünüyorum.
Bu almış olduğum kararla daha anlaşılır daha bizden bir dille siz takipçilerime daha fazla şey katacağını düşünmekteyim.
Çoğu yazılmış makaleler de sanki okuyan herkes konuya hakimmiş gibi yazılmakta ve üstün körü geçilmektedir. Genelde buda konuya hakim olmayanların dijital pazarlama hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyenlerin sitede daha az vakit geçirmelerine etkileşimin daha az olmasına ve en önemlisi haklı olarak hakim olmadıkları alanlarda teknik kelimelere vakıf olamadan kendilerine bir şey katamadan siteden çıkmaktadırlar.
Bu nedenle bu şekilde almış olduğum kararımı deneyimli bu mesleği profesyonel olarak yapan ve blogumu takip eden meslektaşlarım anlayışla karşılayacaklarını düşünüyorum. Ve diğer aldığım ikinci konuyu siz değerli takipçilerimle beni yakından takip eden ve devamlı ne zaman yeni yazılar paylaşacaksın diye soran takipçilerime de müjdeli bir haber vereyim daha fazla sık yazmayı ve artık bloglama aralıklarını en azından düzene oturtacağımı yazılarım arasında bu kadar zaman aralığı olmayacağını belirteyim.
İtiraf etmeliyim ki yoğun çalışma temposundan dolayı yazmaya fazla zaman ayıramadım fakat gerekirse gece uykularımdan feragat edip en az iki günde bir yazmak ve bloguma zaman ayırmak istiyorum.
İlerleyen zamanlarda Seo konusunda işinize yarayacak ufak ip uçları, nokta atışı tavsiyeler vereceğimi teorikten çok işinize direk yarayacak paylaşımlar yapmayı planladığımı belirterek bu konu ile de bundan sonraki yazacağım makalelerim, denemelerim hakkında da ufakta olsa bir tüyo vermiş olayım. Bundan sonra üçüncü ağızdan ( yapınız, ediniz, yaparız,ederiz ) gibi yazılar yazmamayı planlıyorum ( en azından sizlerden aksi bir istek gelmediği sürece ) ve en önemlisi de olabildiğince az terim anlam kullanmayı veya kullansam bile uzun uzun açıklamasını yaparak kullanmayı planlıyorum.

Yazar Hakkında

Erdi ÇATAN

7 Comments

Yorum Yaz

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu