Genel

Site Sahipleri İçin Veri Analiz Araçları

websiteleri-icin-veri-analizi

Sizlere bu yazımda site sahipleri için bir kaç veri analiz aracını tanıtacağım site sahiplerinin işine yarayacağını düşünerek kısada olsa bu konuyla ilgili bir makale yazmam gerektiğini düşündüm ve umarım sizlere faydası olur. google-analitik
Google Analytics
‘i bilmeyeniniz yoktur. Google’nin bize sunmuş olduğu ücretsiz bir analiz aracıdır. Sitenize kaç kişi gelmiş,hangi kaynaklardan gelmiş,sitenizde ne kadar durmuş,hangi bölgeden ve cinsiyeti gibi bilgilere ulaşabilirsiniz .

Google Analytics Dashboard:
Worpress siteleriniz,bloglarınız için ufak bir widget’tir. WordPress altyapısı ile kurulu olan sitenizin admin panelinde Analytics bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Google analytics’in her görünümü varsayılan olarak panelinizde görebilir ve yeni nesil Analytics kod ayarlarını yapabilirsiniz.
Google Analytics Dashboard
Qunb :
Analiz Özetleme ve Grafikler Halinde Görsel Hizmet Sunan ücretli bir araçtır
Qunb Paris, Fransa ve Boston, Massachusetts ofisleri ile ödüllü bir veri görselleştirme amaçlı bir firmadır . Qunb, genel olarak hızlı ve basit özellikle veri görselleştirme süreçlerini ve analizler ile iş zekası oluşturmayı hedeflemektedir. Qunb tek tıklama ile veri görselleştirme aracıdır, anlık verilere ulaşır  paylaşılabilir raporlar üretir. Qunb işletmelerin, Günlük Google Analytics ve Salesforce gibi yazılım aracılığıyla iş süreçleri ile ilgili grafikler etkileşimli raporlar oluşturur.
Qunb
MoreMetrics :
Sitenizin ve sosyal medya hesaplarınızın performanslarını Google  Analytics üzerinden ölçen ücretsiz performans ölçümleme aracıdır.
MoreMetrics.net

 

 

 

Yazar Hakkında

Erdi ÇATAN

46 Comments

Yorum Yaz

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu